Společnost Bomar zajišťuje nákladní silniční dopravu a spedici mezi Evropou a Asií s bezmála pětadvacetiletou historií. Během let rozšířila své služby o expresní transport, sběrnou službu, transport nadměrných nákladů a přepravu rekvizit

 

Bomar

Web se 4 mutacemi

Vy víte kam, Bomar ví jak

Oblékli jsme webové stránky Bomaru do nového kabátu. Zbrusu nový web pro spediční společnost Bomar Praha je svěží a přehledný. A co víc, má celkem 4 mutace - českou, anglickou, ruskou a bulharskou. Podívejte se jak se nám webové stránky povedly www.bomar-praha.cz.

 

 

>

Jazykové mutace v azbuce

Napříč webovými stránkami jsou umístěny kontaktní formuláře, které uživateli umožní rychlou poptávku. Mutace jsou 1:1 k české verzi. Musíme uznat, že bylo náročné plnit web v ruštině a bulharštině. Neznalost těchto jazyků a zejména ,,abecedy” byla velkou nevýhodou. Ale vše jsme zvládli a ruský a bulharský uživatel se na webu jistě vyzná, jako kdyby byl vytvořen rodilými mluvčími.

 

Bomar

Responzivita a přehlednost

Bomar spedice je plně funkční a responzivní web nasazený na nejnovější verzi redakčního systému Firon. Chcete i vy nový web pro vaši společnost? Mrkněte do našich referencí a nechte se inspirovat naší tvorbou. V případě, že  jsme vás zaujali neváhejte nás bezplatně kontaktovat na:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel), voplakal@uvm.cz

 

Bomar
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...