Online katalog vytvořený pro českou společnost Bohemian Gifts, která se již 20 let zabývá výrobou a obchodem se skleněnými dekoračními předměty.

 
Kontakt Oil

Nový online katalog 

Výchozí situace

Předchozí web nedostačoval potřebám společnosti Bohemian Gifts, nehledě na to, že byl velmi, velmi starý. V případě, že někdo zabrousil na staré webové stránky Bohemian Gifts, spíše z nich hned odešel, než že by si prohlédl skleněné produkty.

Cílem tedy bylo ,,přimět” potenciálního zákazníka, aby na webu zůstal a skleněné produkty si prohlédl. Zkrátka navrhnout web tak, aby se lidem líbil a zároveň byl lehce editovatelný  a jednoduchý.

 

 

>
Webové stránky Bohemian Gifts

Jednoduchost a přehlednost je heslem nového webu Bohemian Gifts.

Webový katalog je velice jednoduchý. Hlavní stránka obsahuje rozcestník, kde si návštěvník snadno a rychle vybere druh skleněných produktů, o které se zajímá. Pod rozcestníkem je umístěn líbivý ,,číselník”, který ukáže základní údaje o společnosti a přehled aktualit.

 
Webové stránky Bohemian Gifts

Řešení na míru

Webové stránky jsou nasazeny na nejnovější verzi redakčního systému Lameeq a jsou tak jednoduše editovatelné a přehledné. Online katalog se skleněnými předměty tak lépe slouží svému účelu a potřebám společnosti, než web předchozí.

 
Webové stránky Bohemian Gifts
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...