Nově otevřená restaurace, kde se potkávají barevné chutě Thajska s tradiční japonskou kuchyní. Nadčasový interiér restaurace spojuje moderní prvky a ušlechtilé přírodní materiály. Tradiční pokrmy jsou servírovány na japonském, ručně vyráběném porcelánu. Zkrátka stojí za to se přijít podívat a zejména ochutnat.

Aya

Nový web, Instagram, Facebook

Nafocení restaurace pro web a sociální sítě

Třetím podnikem do rodiny restaurací společnosti Essato je Aya Restaurant. Web je typově velmi podobný jako weby streetpho.cz a organza.cz. A to právě z důvodu zachování jednoty. Veškeré fotografie byly pořízeny naším fotografem. Fotky interiéru i pokrmů jsme využili pro potřeby webu a následně i pro sociální sítě Instagram a Facebook, které jsme spravovali. Komunikovali jsme otevírání restaurace a nastavovali celou online propagaci a komunikaci.  

 

>

Propojení s Grandionem

Hned na úvodní stránce naleznete malý eshop v podobě widgetu. Zde je možné si zakoupit hodnotový dárkový poukaz a zaplatit přes platební bránu. Stránky obsahují přehledný jídelní a nápojový lístek, kde je možné si vyfiltrovat jednotlivé typy jídel. Denní nabídka jídel je řešena prostřednictvím modulu referencí, zde je jsou vypsána denní menu na celý týden a ty, které jsou už ,,prošlé”, sami zmizí. Web je plně responzivní a je tak shlédnutelný na většině mobilních zařízení.

 

Aya

Nový web i pro vás?

Zaujala vás naše reference a zachtělo se vám také nového webu? Neváhejte nás kontaktovat na 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz.

Aya
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...