Společnost Avaps má sídlo v Klecanech u Prahy a specializuje se již po dvacet let na požární uzávěry, kouřové zábrany a vratové systémy. Avaps má vlastní certifikované výrobky jako jsou textilní požární uzávěry Fibreroll a textilní kouřové zábrany Smokebarrier. Letošní rok je pro Avaps ve znamení rozšiřování závodu prostřednictvím nové výrobní haly.

 
AVAPS

Nové stránky pro Avaps

Modernizace webu

Předchozí webové stránky postrádaly responzivní design a tak místo šroubování responzivity na staré stránky, se klient rozhodl, že si nechá vytvořit stránky zcela nové. V rámci plánované modernizace webu si klient nechal vytvořit také nové logo, které jsme zakomponovali do grafiky nového webu. Na nové stránky se mrkněte zde: www.avaps.cz

 

 

 
>

Speciální modul referencí

Webové stránky pro Avaps mají speciální stránku referencí a čím je tak speciální? Na stránce /reference se nachází interaktivní mapa, která obsahuje puntíky s čísly, která napovídají, kolik se v daném kraji nachází implementovaných produktů společnosti Avaps. Jednoduché puntíky jen označují místo reference a puntíky se stínováním je možné rozkliknout do detailu, kde si lze přečíst detailní informace reference. Podívejte se na naše řešení. Líbí se vám? avaps.cz/reference

 

AVAPS

Responzivní design

Stránky jsou nasazeny na redakční systém Firon, jsou plně funkční a responzivní. Líbí se vám naše řešení a máte zájem o nový web. Jsme tu pro vás. Neostýchejte se nám zavolat nebo napsat! Pro bezplatnou konzultaci nás kontaktujte na:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel), voplakal@uvm.cz

 
AVAPS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...