Centrum reprodukčního zdraví Arleta, se sídlem v Kostelci nad Orlicí, poskytuje služby v oblasti asistované reprodukce, včetně komplexního vyšetření a léčby neplodnosti, využití lékařské genetiky a následné péče o těhotnou ženu. Odborníci se v Arletě soustředí na komplexní proces, jehož výsledkem je narození zdravého dítěte.

Arleta

Nový web pro Arletu

Jednotný design

Jednotícím grafickým prvkem webových stránek Arlety je vitrážové okno, které se nachází přímo v prostorách reprodukčního centra. Provází návštěvníka celým webem, a ten pak působí více uceleně a jednotně. Původní obsah webu byl založený na dlouhých textech a kvantech informací, které návštěvník nechtěl dlouze číst a web prohlížet. Oproti tomu nový web je modernější, více přehledný a obsahově zajímavý. Přesvědčte se sami na: ARLETA.CZ

 

 

>

Promo video a medailonky

Pro Arletu jsme natočili úvodní video, ve kterém se dozvíte více o její specializaci a cílech. Zároveň jsme pro kliniku natočili krátké medailonky lékařů a odborného personálu, kteří se starají o budoucí klientky a procházejí s nimi celý proces reprodukce. Tato videa lépe přibližují celou problematiku i lékaře pacientům, čímž přispívají ke zvýšení pocitu důvěry.

Stránky jsou plně responzivní a jsou tedy shlédnutelné na většině mobilních zařízení. 

 
Arleta

Funkční a snadno editovatelný web

Webové stránky fungují na redakčním systému Firon. Jednoduše a rychle se dají editovat a jsou uživatelský přívětivé. Líbí se vám nové webové stránky Arlety a máte i vy zájem o nové webové stránky? Kontaktujte nás!

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel), voplakal@uvm.cz

 
Arleta
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...