Apartmánový dům Chajdovka naleznete na Božím Daru, nejvýše položeném městě v České republice. Boží Dar je turistickým centrem v zimě i v létě. Přímo v obci leží dva lyžařské areály a za obcí naleznete velký lyžařský areál Neklid. V okolí obce můžete využít zhruba 70 kilometrů běžeckých tratí. V létě pak turisty láká zejména nedaleké Božídarské rašeliniště, Vlčí jámy u Horní Blatné nebo nejvyšší vrchol Krušných hor - Klínovec.

 
Apartmány Chajdovka

Chajdovka v novém kabátu

Modernizace webu

Návštěvník webu na stránkách nalezne přehled pokojů, služeb, ceník a také reference. Zkrátka vše, co je potřebné pro výběr a zarezervování zimní či letní dovolené v apartmánovém domě Chajdovka. Oproti předcházejícímu webu jsou stránky založeny zejména na kvalitních fotkách interiéru. Posuďte sami, zda se nám web povedl: apartmanychajdovka.cz.

 

 

 
>

Propojení s rezervačním systémem

Webové stránky jsou napojeny na rezervační systém, uživatel si tak může snadno a rychle zarezervovat ubytování pro svou dovolenou přímo na stránkách. Jednotlivé reference je možné propojit s konkrétními pokoji a to na základě ID pokoje. Do budoucna budou mít stránky také německou mutaci, která bude graficky identická s tou českou.

 
Apartmány Chajdovka

Líbivý web s responzivním designem

Nejen, že je grafický design svěží a líbivý, ale je také responzivní. Pokoje si tak uživatel bude moci nejen prohlédnout, ale také zarezervovat z jakéhokoli mobilního zařízení. Webové stránky jsou nasazeny na nejmodernější verzi našeho redakčního systému Firon.

Máte-li zájem o nový web nebo jen o dobrou radu, neváhejte nás kontaktovat pro bezplatnou konzultaci na:

 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz

Apartmány Chajdovka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...