6. 6. 2016
Blog

#UVMBreakfast

UVM & Breakfast

Znáte ten pocit, když se ploužíte na poradu a berete si s sebou kostičkovaný blok, abyste se mohli zabavit piškvorkama? Zde je pro Vás malý tip! Uspořádejte si kreativní snídani alá UVM. Čtěte dál a dozvíte se, jak na to!

Snídaně UVMSnídaně UVM

Snídaně proběhla v pondělí 6.6. 2016 v 8.00 ráno! Vykřičník přidávám proto, že 8. hodina ranní je pro ajťácký tým téměř vražedná. A věřte, nevěřte, dorazili všichni! Nápad kreativní snídaně se zrodil v pátek před konáním snídaně (prostě před víkendem). Považuji za nutné tedy ocenit organizační tým Eva & Jana, že tuto snídani tak skvěle zorganizoval :-)

Snídaňová tabule byla poseta božskou manou v podobě čerstvého ovoce, bábovek, dortů, obložených chlebů, džusů a výborné kávy (opět poděkování organizačnímu týmu za oběti položené v podobě příprav do pozdních nočních hodin a brzkých ranních hodin).

Snídaně UVM   Snídaně UVM

A teď už k tématům inkriminované snídaně. Slova se ujali dva naši drazí ,,vůdci” Jakub a Lukáš. Jakub představil svou představu fungování týmu a samotných procesů ve firmě a zároveň projekt, kterému se v letošním roce věnuje a vkládá do něj úsilí své i našeho týmu. Ve druhé části navázal Lukáš s projekty, na kterých se v současné době pracuje a během několika měsíců by se měly uvést v život (jde o auta, víno i hotely). Ke konci naší skvělé snídaně se strhla debata mezi vývojovým a kodérským týmem o něčem, co se jmenuje bootstrap. Pro ty členy týmu, pro které toto téma bylo španělskou vesnicí se naskytl prostor pro intenzivní pojídání připravených pokrmů.

Snídaně UVM

Závěrem bychom si troufli tvrdit, že se naše první kreativní snídaně velmi povedla a že z této události uděláme tradici a definitivně ji budeme opakovat!

Pozn.red. Kostičkovaný blok už na porady potřebovat nebudete, protože budete mít plné ruce jídla a na piškvorky už tedy nebude prostor.

Newsletter

Buďte s námi online. Napište nám svůj e-mail, ať se o zajímavých tématech z digitálního světa dozvíte jako první. Píšeme je pro Vás.

Pro sledovače a šérovače

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...