28. 6. 2016
Blog

UVM Akademie jede!

Cesta a nástroje k oslovování veřejnosti - UVM Akademie jede!

Minulý týden v pátek se v prostorách UVM interactive uskutečnila další přednáška ze seriálu UVM Akademie. Tentokrát se jednalo o přednášku s názvem Jak na webové stránky a online marketing (Cesta a nástroje k oslovování veřejnosti), která byla určena pro účastníky Mediálního Workshopu organizovaného Domem česko-německého porozumění.

uvm akademieuvm akademi2

Téměř dvouhodinovou přednášku, obohacenou o neustálý přísun vody a vzduchu, neboť bylo 35 stupňové horko, vedla naše projektová manažerka Míša. Vedla si opravdu skvěle a prokázala svou odbornost četnými příklady z praxe, a také svými pohotovými reakcemi na časté dotazy. Přednáška byla zejména o jednotlivých metodách a nástrojích, jak se zviditelnit na internetu. Byla ušita na míru účastníkům a jejich existujícím webům. Tedy jakými kanály by měli komunikovat, kdo je jejich cílový uživatel, co by měli na svém webu změnit, jaké nástroje by měli používat a podobně.

Na závěr školení jsme rozdali účastníkům hodnotící formuláře, abychom od nich získali cennou zpětnou vazbu, jak se jim školení líbilo, jak byli spokojení s jeho obsahem, lektorem, materiály a organizací. Co vám budu povídat, dostali jsme plný počet!

hodnoceni

Jsme zkrátka flexibilní a dokážeme se přizpůsobit účastníkům a jejich potřebám.
Máte zájem i Vy? Neváhejte nás kontaktovat.

Newsletter

Buďte s námi online. Napište nám svůj e-mail, ať se o zajímavých tématech z digitálního světa dozvíte jako první. Píšeme je pro Vás.

Pro sledovače a šérovače

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...