25. 11. 2015
UVM Akademie

Otevření UVM akademie - workshopy a školení s online tématikou nově v Liberci

Otevření UVM akademie

„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe.“

V UVM neměníme jen sebe, ale snažíme se měnit Váš pohled na weby a celý online svět. Je škoda nechávat si praktické zkušenosti jen pro sebe, a proto přicházíme se vzdělávacím projektem UVM Akademie.

Formou praktických workshopů a školení pomůžeme Vašemu podnikání. Naučíme Vás využívat web jako nejlepšího obchodníka, mobilní aplikace jako podporu prodeje, správně nastavíme online marketing v podnikání atd.

Aktuální nabídku workshopů vždy najdete na našem webu v sekci akademie

První workshop na téma webové analytiky se jmenuje Měříme web. Tento workshop ukazuje jiný pohled na webovou analytiku, prakticky Vám ukazujeme, proč a jak měřit návštěvnost, konverze, zdroje návštěvnosti a další zajímavé metriky na Vašich webových stránkách či eshopu. Naučíme Vás, jak poznat svého zákazníka a jak na základě dat upravovat svou prezentaci. Pokud Vás zaujal tento workshop, můžete se přihlásit online na http://akademie.uvm.cz/workshop-merime-weby Startujeme 3.12.2015, další termíny pro tento workshop budou postupně vypisovány.

Na leden 2016 připravujeme workshop Webové stránky, Váš nejlepší obchodník.

Nenašli jste zde téma, které Vás zajímá? Nebo máte zájem o individuální školení? Napište nám e-mail s tipem na další seminář či workshop a my Vám rádi pomůžeme.

UVM akademie - vzdělávací programy pro zákazníky UVM i široké okolí.

 

 

Newsletter

Buďte s námi online. Napište nám svůj e-mail, ať se o zajímavých tématech z digitálního světa dozvíte jako první. Píšeme je pro Vás.

Pro sledovače a šérovače

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...