21. 10. 2016
Blog

Nový grandiózní projekt UVM

Grandion

Jak to všechno začalo…

Již nějakou dobu jsme uvažovali nad novým vlastním projektem a přemýšleli nad tím, co na trhu chybí a jaký problém bychom mohli pomoci řešit. Všimli jsme si, že koupit dárkový poukaz někomu blízkému ať do hotelu, restaurace či oblíbeného obchodu, není často tak jednoduché, jak by mohlo být. Proto jsme dali hlavy dohromady a vytvořili Grandion - komplexní řešení online prodeje dárkových poukazů. 

U příprav jsme strávili dlouhé hodiny, dny a týdny. Od samotného plánování, programování, designu, až po výběr samotné dárkové krabičky na poukazy. Přípravy vyvrcholily na konci září účastí na veletrhu For Gastro&Hotel, kde jsme celý projekt představili veřejnosti.

O co jde a jak to funguje ?

Grandion je pomocník s prodejem dárkových poukazů online. Postará se o vše, od vytvoření eshopu, až po odeslání dárkových poukazů zákazníkům.

Opravdu je to velmi jednoduché:

schema

Jak takový eshop vypadá?

Dlouho jsme si lámali hlavy nad tím, jakým způsobem dárkové poukazy prodávat. Nakonec jsme vytvořili dvě varianty, aby byl systém co nejvíce flexibilní a mohl ho používat opravdu každý. Jednou z nich je Eshop - přehledný internetový obchod, který je vhodný pro širokou nabídku dárkových poukazů různých kategorií. U každého dárkového poukazu je detailní popis jeho obsahu a vlastností. Druhou možností vhodnou pro omezený počet dárkových poukazů (např. hodnotové poukazy) je Widget, neboli okénko na webu klienta, ve kterém se nachází nabídka a kde si zákazník dárkový poukaz zakoupí.

clanek

Grandion je vhodný pro hotely, restaurace, sítě obchodů, wellness, salóny i obchodní centra. Zkrátka všechny, kdo chtějí prodávat dárkové poukazy. A s Grandionem to jde jednoduše a online přímo na vlastním webu. Zákazník nemusí čekat na obsloužení a klient prodává bez starostí.

Proč vlastně prodávat dárkové poukazy?

Dárkové poukazy jsou skvělým způsobem jak propagovat své podnikání, budovat zákaznickou základnu a zvyšovat zdroje příjmů. Je to velmi jednoduchý a cenově dostupný prostředek prodeje služeb zákazníkům. 

První vlaštovky Grandionu

Nakonec bychom se rádi pochlubili prvními vlaštovkami projektu Grandion, které jsme právě vypustili na svobodu. Mkněte na Eshop pro síť hotelů Pytloun (pytloun.grandion.cz) a Widget pro bistRAWveg.

Grandiózní že?

Máte také zájem a voucherový eshop? Neváhejte nás kontaktovat!

Newsletter

Buďte s námi online. Napište nám svůj e-mail, ať se o zajímavých tématech z digitálního světa dozvíte jako první. Píšeme je pro Vás.

Pro sledovače a šérovače

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...