8. 12. 2015
UVM Akademie

Měření webu 3.12.2015 Liberec

Měření webu 3.12.2015 Liberec

Máme za sebou první workshop nově otevřené UVM Akademie na téma Měření webu.  Zájemci měli možnost dozvědět se více o webové analytice a jejím využití ve třech základních oblastech (online marketing, online prodej, webdesign), o nástrojích pro zpracování webové analytiky (Google Analytics, Hotjar) a proč by vlastně měli web měřit. Došlo i na otázky pro konkrétní weby, řešili jsme například co ovlivňuje rychlost načítání webových stránek, atypické nástroje pro měření webu (Piwik) nebo jak je to s legislativou a soukromím uživatelů při sledování pohybu myši uživatele prostřednictvím nástroje Hotjar. Následovala další zajímavá témata nejenom čistě z webové analytiky, například využití facebooku v marketingu, jakým způsobem provádět remarketing či jakvelký vzorek návštěvníků je relevantní pro kvalitní testování. 

Máte zájem o další workshopy? Podívejte se, co dalšího chystáme v UVM Akademii

Nebo si prohlédněte fotogalerii průběhu workshopu Měření webu ze 3.12. 2015 

Na školení jsme měli i vzácnou návštěvu

travolta

Newsletter

Buďte s námi online. Napište nám svůj e-mail, ať se o zajímavých tématech z digitálního světa dozvíte jako první. Píšeme je pro Vás.

Pro sledovače a šérovače

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...