27. 10. 2016
Blog

Exkluzivní spolupráce s Restu.cz

Exkluzivní spolupráce s Restu.cz

V letošním roce jsme se stali partnery společnosti Restu, která je lidem dobře známá pro svůj skvěle fungující rezervační systém do hospod a restaurací. Díky appkám od Restu si sednete u oběda i v největší špičce v místní oblíbené restauraci.

A co vy, znáte Restu?

Kdo by neznal... pro jistotu vám však něco málo o Restu povíme. Restu je jeden z největších průvodců po restauracích ve střední Evropě, mapuje přes 17 000 restaurací a poskytuje více než 170 000 ověřených uživatelských hodnocení. V rámci svých služeb, které nejsou čistě jen o rezervačním systému (mailing, sdělení na Facebooku Restu, bannery, foto a video, tvorba webových stránek), nás Restu zahrnulo do svého portfolia, jako odborného partnera v oblasti tvorby webu.

Weby pro restaurace

Pro restaurace zapojené do systému Restu tvoříme responzivní a plně funkční weby na základě jednoduchých šablon. Web obsahuje potřebné informace přímo z profilu na Restu.cz. Není tedy nutné spravovat žádné další rozhraní. Statistiky dokládají, že téměř 50% návštěv i rezervací na Restu přichází z mobilních zařízení. Je tedy nasnadě zahodit starý a nemoderní web a nechat si za výhodný peníz vytvořit web, optimalizovaný pro všechny typy mobilních telefonů a tabletů.

Naše realizace

bily mlyn

Doposud jsme vytvořili weby pro Penzion Bílý Mlýn, Pizza Mecca v Liberci a pro BeefHouse a jeho dvě odnože BeefHouse Grill&Bar a BeefHouse Bistro v Praze. Weby obsahují aktuální menu, recenze, otvírací dobu,... a to vše na základě informací uvedených v profilu na Restu.cz. Jak jednoduché!

Pokud jste restauratér a máte zájem o jednoduchý a funkční web, neváhejte nás kontaktovat. Pokud nejste restauratér a máte zájem o web, tak se také ozvěte!

A komu? 

Lukáš Voplakal, 777 045 932, voplakal@uvm.cz

 

 

Newsletter

Buďte s námi online. Napište nám svůj e-mail, ať se o zajímavých tématech z digitálního světa dozvíte jako první. Píšeme je pro Vás.

Pro sledovače a šérovače

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...