15. 10. 2015
UVM Life

Business is Great Britain - UVM na Britské ambasádě

Business is Great Britain - UVM na britské ambasádě

Business is Great Britain - UVM na britské ambasádě

Středa večer, recepce, britská obchodní komora. Vstupujeme na půdu britské ambasády, dostáváme jmenovky, číšník nabízí první skleničku. V průběhu večera se potkáváme s řadou velkých a úspěšných firem z různých odvětví - Shell, dodavatel paliva pro automobilový průmysl, RoklenFin, zprostředkovatel finančních transakcí, Heads & All Threads, výrobce komponent pro strojírenský průmysl, atd... Tyto firmy spojuje zájem se  prezentovat způsobem, který zlepšuje vztahy se zákazníkem, působí dobře na své okolí. To bylo ostatně častým tématem našich rozhovorů. uvm 6.jpg
Jako členové britské obchodní komory v ČR jsme strávili příjemný večer v prostorách britské ambasády v ČR, získali nové kontakty, odprezentovali své služby a poznali zajímavé lidi.

A jak hodnotí večer náš senior developer, Michaela Koucká?

”Byl to příjemný večer se zajímavými lidmi, měli jsme možnost konzultovat s ostatními jejich působení na britském trhu a překážky, na které během procesu expanze narazili. V tomto ohledu oceňujeme pracovníky britské obchodní komory, jejich ochotu pomáhat a cenné rady byly opravdu nápomocné a těšíme se na další průběh spolupráce při expanzi společnosti UVM na Britské ostrovy. Věříme, že se tímto stylem prezentujeme svým klientům jako společnost, která má zájem růst a inspirovat se zahraničními trendy.”

I takto vypadá business.

Jsme UVM. Unique, Valuable, Mindful.

Newsletter

Buďte s námi online. Napište nám svůj e-mail, ať se o zajímavých tématech z digitálního světa dozvíte jako první. Píšeme je pro Vás.

Pro sledovače a šérovače

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...