leancat

Jablonecká společnost zabývající se technologií palivových článků a přeměnou této chemické energie na elektřinu. 

LeanCat

Technologická microsite

Společnost LeanCat není nováčkem na trhu, přesto v minulosti využívala jiné marketingové kanály a webovým stránkám nepřikládala přílišný důraz. Nicméně tento klient změnil svůj názor a obrátil se na nás s požadavkem na tvorbu nové microsite pro projekt LeanCat. 

Zadáním byla tvorba jednoduché, přehledné, ale zároveň elegantní microsite. Využili jsme také profesionální video, které společnost LeanCat prozatím využívala jako propagační materiál pro jiné účely a měla zájem o jeho použití i na novém webu. 

 

>
Webové stránky LeanCat

Web, logo i video v jednom designu

Prvkem, který na první pohled zaujme každého návštěvníka webových stránek je bezesporu kreativní logo společnosti. Cílem bylo chytré propojení názvu společnosti a unikátní technologie, kterou využívá. Jedná se o nanotechnologický symbol membránové eletrody, která díky sníženému obsahu platiny umožňuje značné snížení nákladů celého procesu přeměny energií. 

Originální logo uceluje corporate identitu klienta a je minimalistickým prvkem, jehož tvary se propisují do celé webové prezentace. 

Webové stránky LeanCat

Jednoduché a elegantní řešení

Vytvořili jsme onepage prezentaci dle posledních trendů webdesignu včetně zakomponovaného videa. To jsme využili k prezentaci používaných technologií a zařízení. Jednoduchý a přitom moderní web s čistým designem poskytuje všechny potřebné informace pro potenciální zákazníky LeanCat. 


Webové stránky LeanCat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...