21. 8. 2014
E-commerce

Proč využívat facebook v podnikání + video

Proč využívat facebook v podnikání + video

Facebook není jen pro mladé - 60% uživatelů je starších 25 let!

Billboardy jsou pasé, reklama v tisku nezabírá a vám klesají zisky? Honba za novými zákazníky nebere konce a konkurenční boje jsou nemilosrdné. Existuje však způsob, jak oslovit miliony Čechů najednou a získat tak za poměrně krátkou dobu pevné zákaznické zázemí. Řeč je o sociální síti Facebook, která den za dnem získává tisíce nových uživatelů. I když se velké množství podnikatelů snaží této možnosti vyhnout a považuje ji za podřadnou, ve prospěch Facebooku mluví čísla, kterým lze jen těžko odporovat.

Český facebook v číslech:

  • Na Facebooku je zaregistrováno přes 3 500 000 Čechů, což představuje více než polovinu internetově gramotné populace České republiky
  • Facebook v denní návštěvnosti dotahuje lídry českého internetu – weby iDnes.cz a Novinky.cz
  • Denně tuto sociální síť navštíví minimálně 2 000 000 Čechů
  • Více než 60% českých uživatelů Facebooku patří do ekonomicky nejatraktivnější věkové skupiny nad 25 let

Facebook už dávno není pouze sociální sítí pro teenagery, ale stává se z něj platforma, kterou lze skvěle využít pro podnikatelské záměry. Informace o firmě se velmi snadno šíří a oslovují najednou extrémní množství potenciálních zákazníků. Navíc nabízí možnost silné zpětné vazby ze strany návštěvníků stránky v podobě komentářů, a tak výrazně usnadňuje přizpůsobení nabídky poptávce.

Konzultace zdarma: Jak dostat firmu na facebook a pravidelně získávat nové fanoušky

Dnes Vám nabízím možnost bezplatné konzultace Vašeho působení na facebooku. Podíváme se, jak je Váš obor činnosti vhodný pro tuto sociální síť a jak nejlépe začít. Pokud Vás trápí nedostatek fanoušků Vaší firemní stránky, poradíme Vám jak jednoduše získat nové příznivce - potencionální zákazníky.

Napište ještě dnes na voplakal@uvm.cz a vyžádejte si osobní bezplatnou konzultaci.

Facebook ví o uživatelích vše - využijte toho při cílení reklamy

Pokud se rozhodnete propagovat svou firmu či podnik pomocí Facebooku (__), nejsnadnější cesta vede skrz vytvoření fanouškovské stránky. Tato služba nabízí rozsáhlé možnosti sebeprezentace a je nabízena zdarma. Nadstavbu potom tvoří možnost PPC reklamy, kterou znáte z vyhledávačů jako SKLIK či ADWORDS. Výhodou využití této formy reklamy je to, že ji lze velice dobře cílit na konkrétní skupiny uživatelů. Díky tomu, že uživatelé facebooku na sebe prozradí mnoho informací jako například místo pobytu, věk, vzdělání, zájmy a koníčky Vám umožní zacílit na své potencionální zákazníky . PPC reklama (__) a se řadí do služeb placených.
Pokud máte zájem o prodej vašeho produktu přes internet, lze ke stránce vaší firmy přidat i jednoduchý facebook e-shop, který propojí Váš současný eshop s touto sociální sítí.
Nezůstávejte pozadu za konkurencí a začněte využívat potenciál sociální sítě Facebook!

Na závěr si Vám dovolujeme přinést zajímavou Facebook Infographic od Jean-Jacques Parys plnou dat o sociální síti Facebook.com (anglicky)

Desítky firem využily konzultace zdarma!

V minulém článku o častých chybách na firemních webech (__) jsme nabízeli možnost osobní či emailové konzultace zdarma - k naší radosti jej využilo velké množství firem a je tak vidět, že podnikatelé své firemní prezentace neberou na lehkou míru.

Kam dál: 

Nejnovější reference UVM >>
Vytváříme moderní webové stránky >>

Newsletter

Buďte s námi online. Napište nám svůj e-mail, ať se o zajímavých tématech z digitálního světa dozvíte jako první. Píšeme je pro Vás.

Pro sledovače a šérovače

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...