Sportica je zaměřená na outdoor. Od svého vzniku získala výhradní distribuci tří světově známých značek outdooru mezi které patří Gloryfy - unikátní nerozbitné brýle z Rakouska, letní obuv Gumbies z Austrálie a jihokorejská značka N-rit dodávající funkční doplňky a ručníky. Od roku 2016 se také úspěšně věnuje tvorbě reklamních předmětů na míru.


Gaudeamus

Kompletní digitální servis pro Sporticu

Sportica, outdoorové microsity i specializované weby pro podporu cílových skupin klienta. 

Značkám, pro které je výhradním distributorem Sportica, jsme vytvořili samostatné weby - microsite projekty v jednotné grafické podobě. Zároveň vznikl web společnosti a doplňkové služby zabývající se potiskem a tvorbou reklamních předmětů.

Pro společnost Sportica bylo postupně vytvořeno 6 webů. Jako první vznikl brandový web značky Gloryfy - unikátní nerozbitné brýle z Rakouska. 


>

Responzivita na všech webech

Všechny weby jsou s responsivním designem na míru a jsou nasazeny na poslední verzi redakčního systému Firon pro snadnou editaci kompletního obsahu. Odkazy na publikované weby: 

Gaudeamus


Marketing pro Sporticu

Pro Sporticu jsme vytvořili nejen weby, ale také  originální texty (copywriting) a fotografie (N-rit, Baggie). Vytváříme také marketingovou strategii sociálních sítí Sporticy. Připravujeme newslettery a píšeme aktuality.

Weby jsou specifické jednoduchou navigací a jsou založené zejména na fotografiích. Jsou navzájem propojeny četnými odkazy, které podporují propojenost a synergie jednotlivých značek.

Díky skvělé spolupráci s klientem nás práce na Sportice baví a společně máme další velké plány.

Zalíbily se vám weby Sporticy? Máte v plánu podobný projekt a nechcete na to být sami? Neváhejte se nám ozvat pro bezplatnou konzultaci: 

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz


Gaudeamus

Online marketing

Nejen produktové fotografie 

Nafotili jsme profesionální fotografie produktů, které jsme využili k naplnění webu i pro obsah na sociální sítě. Vytvořili jsme tak pro začnu atraktivní vizuální content.

>
Webové stránky Imperial

Spojili jsme jméno značky s influencery 

Dlouhodobě Sportica spolupracuje se známým českým horolezcem Radkem Jarošem. V jeho článcích se objevují produkty a jeho tvář se objevuje na sociálních sítích i webu Sportici. Další tváří, kterou jsme k propagaci využily, byla Maraton mama.

Webové stránky Imperial

Posílení brandingu skrz sociální sítě 

S pečlivě nastavenou marketingovou strategií jsme spravovali sociální sítě. Efektivním plánováním příspěvků, komunikací s vytvořenou komunitou fanoušků, zapojením influencerů a pořádáním soutěží jsme zvedali povědomí o značce. 

Webové stránky Imperial

Nastavujeme kampaně, které prodávají

Víme jak správně nastavit PPC reklamy, umíme si poradit s placenou propagací na sociálních sítích a pomáháme s tím klientovi. V poslední námi nastavené kampani byla tržba z objednávek mnohonásobně vyšší, než peníze vložené do kampaně. A to se vyplatí!

Webové stránky Imperial
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...