Kodér HTML & CSS

Náplň práce:

  • kódování webových prezentací, eshopu a UI online aplikací

Nesedí Vám přesně tato pozice, ale splňujete některé podmínky? Tak nám napište a něco vymyslíme.

Naše požadavky:

  • HTML5 / CSS3 a záludnosti zobrazení v jednotlivých prohlížečích
  • základní znalost javascriptu a frameworku jQuery
  • základní znalost media queries a responsive designu
  • související znalosti UI/UX problematiky
  • základní znalost anglického jazyka

Jaké schopnosti očekáváme:

  • elementární cit pro grafiku
  • důslednost a cit pro detail, pečlivost, samostatnost
  • zodpovědnost a spolehlivost

Výhodou (nikoliv podmínkou):

  • pokročilá znalost jQuery
  • jakékoliv znalosti souvisejících serverových technologií PHP, MySQL
  • předchozí praxe
  • referenční práce

Nabízíme:

  • časovou flexibilitu a zajímavé hodnocení
  • možnost účasti na pokročilých projektech pro významné klienty
  • fajn kolektiv
  • dlouhodobá spolupráce, možnost profesního růstu
  • účast na školeních, konferencích

Místo a čas:

  • forma spolupráce dle Vaší volby - HPP, ŽL, dohoda, half-time
  • místo práce: Liberec
  • pracovní doba: dle dohody, minimálně 20 hodin týdně

V případě Vašeho zájmu o práci v UVM interactive, s. r. o. nám zašlete Váš stručný motivační dopis a profesní životopis. Na jeho základě Vás vyzveme k pohovoru.

Kontakt: Jakub Urban / urban@uvm.cz / 602 156 053

V případě Vašeho zájmu o práci v UVM interactive, s. r. o. nám zašlete Váš stručný motivační dopis, profesní životopis a v ideálním případě ukázky realizovaných aplikací . Na jeho základě Vás vyzveme k pohovoru.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Další informace

Zpracovávám...