Vývojář mobilních aplikací

Náplň práce:

  • vývoj mobilních aplikací pro vybranou platformu
  • aplikace rozšířují informační systém FIRON IS

Nesedí Vám přesně tato pozice, ale splňujete některé podmínky? Tak nám napište a něco vymyslíme.

Jaké znalosti budete potřebovat

  • Angular, Cordova, jquery výhodou, ionic framework
  • související znalosti UI/UX problematiky
  • potřebná znalost anglického jazyka

Výhodou nikoliv podmínkou

  • jakékoliv znalosti serverových technologií PHP, MySQL
  • předchozí praxe
  • referenční práce

Jaké schopnosti očekáváme

  • schopnost analytického myšlení
  • důslednost a cit pro detail, pečlivost, samostatnost
  • zodpovědnost a spolehlivost

Místo a čas

  • forma spolupráce dle Vaší volby - HPP, ŽL, dohoda, half-time, preferujeme HPP (či Dohodu v případě studenta)
  • místo práce: Liberec
  • pracovní doba: dle dohody, minimálně 20hodin týdně

V případě Vašeho zájmu o práci v UVM interactive, s. r. o. nám zašlete Váš stručný motivační dopis, profesní životopis a v ideálním případě ukázky realizovaných aplikací . Na jeho základě Vás vyzveme k pohovoru.

Kontakt:  Ing. Jakub Urban / urban@uvm.cz / 602 156 053

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Další informace

Zpracovávám...