Studenti a absolventi

Co získáš?

  • potřebná praxe pro výkon budoucího povolání
  • práce na reálných projektech
  • možnost osobního rozvoje

Máme výborné zkušenosti se spoluprací se studenty Technické univerzity v Liberci, ale i dalších škol a univerzit. Studentům v naší společnosti poskytujeme maximum prostoru pro jejich další rozvoj a vzdělávání. Každý student se podílí na realizaci reálných projektů pro naše zákazníky. 

Informatické praxe studentů EF TUL

Nabízíme možnost absolvování roční řízené praxe studentům EF TUL pod vedením zkušených pracovníků naší firmy. Během praxe se studenti seznámí s reálným chodem firmy, budou se podílet na realizaci zakázek pro naše klienty či spravovat svůj vlastní projekt.

V případě zájmu o absolvování praxe ve společnosti UVM interactive s.r.o.,prosím, kontaktujte Lukáše Voplakala (voplakal@uvm.cz).

V případě Vašeho zájmu o práci v UVM interactive, s. r. o. nám zašlete Váš stručný motivační dopis, profesní životopis a v ideálním případě ukázky realizovaných aplikací . Na jeho základě Vás vyzveme k pohovoru.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...