Obchodní zástupce

Náplň práce:

  • vyřizování poptávek klientů
  • vedení jednorázových i dlouhodobých zakázek
  • udržování vztahů se současnými klienty i aktivní získávání nových
  • komunikace s klienty, obchodní schůzky
  • příprava obchodních nabídek a prezentací pro klienty

Nesedí Vám přesně tato pozice, ale splňujete některé podmínky? Tak nám napište a něco vymyslíme.

Naše požadavky:

  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • praxi ze společnosti nebo pozice zaměřené na webdesign, internetový marketing apod.
  • výhodou vysoké pracovní nasazení
  • zkušenosti s jednáním s klienty
  • spolehlivost, pečlivost
  • přehled v oblasti internetového marketingu a tvorby www prezentací

Novému pracovníkovi nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu
  • zajímavé platové podmínky
  • prostor pro vlastní iniciativu a kreativitu
  • práce v týmu odborníků
  • přátelskou atmosféru v menším kolektivu a slušné jednání

Pracovní poměr předpokládáme na plný úvazek, případně je možné se dohodnout na externí spolupráci. Pracovním místem sídlo společnosti v Liberci.

Pokud tomuto profilu odpovídáte, neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis s platovými představami. Každému uchazeči se do 14 dnů od obdržení životopisu ozveme s případnou pozvánkou do dalšího kola výběrového řízení.

Vaše životopisy zasílejte na adresu: voplakal@uvm.cz

V případě Vašeho zájmu o práci v UVM interactive, s. r. o. nám zašlete Váš stručný motivační dopis, profesní životopis a v ideálním případě ukázky realizovaných aplikací . Na jeho základě Vás vyzveme k pohovoru.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Další informace

Zpracovávám...