Vytvořili jsme rezervační systém pro efektivní zajištění jízd Taxíkem Maxíkem. Znáte už tuto službu? Taxík Maxík je určen k přepravě seniorů a zdravotně znevýhodněných občanů města. Slouží zejména k přepravě do zdravotnických a sociálních zařízení a na úřady. Taxíka Maxíka najdete nejen v Liberci, ale také v Prachaticích.

Grandion

Rezervace jednoduše a rychle

Systém vytvořený na míru

Rezervační systém pro Taxík Maxík byl vytvořen na základě požadavků a potřeb klienta. Jedná se o společný projekt Nadace Charty 77 - Konto Bariéry, jejich projektu SenSen - Senzační Senioři a lékáren Dr.Max, který se letos rozroste o další vozy. Systém je uživatelsky přívětivý a intuitivní. Je vytvořen na míru operátorům, kteří přijímají od klientů telefonní hovory a potřebují operativně zadat data do systému.

 

 

>

Co všechno rezervační systém umí?

Tento unikátní, na míru vytvořený rezervační systém umožní perfektní přehled nasbíraných dat a napomáhá optimalizaci jízd. Systém je přehledný, obsahuje nápovědu (zejména při zadávání nástupního místa a cílové adresy), pamatuje si již jednou zadané klienty a automaticky vyplní povinné údaje, čímž operátorovi značně urychlí proces zadávání. Systém umožňuje rezervovat opakované jízdy, není tedy nutné požadované dny zadávat samostatně. Každý den je tak pro řidiče Taxíka Maxíka připraven itinerář jízd včetně map tras. Pro kontrolu vytíženosti Taxíka Maxíka slouží statistiky v podobě nejčastějších cílových adres, obsazenosti, najetých kilometrů, nejčastějších skupin a průměrného věku klientů.

 

Webové stránky Fiori

Mobilní verze pro řidiče

Součástí rezervačního systému je také mobilní verze pro řidiče vozů Taxík Maxík. Jedná se o zjednodušenou verzi pro zobrazení plánů jízd. Rezervační systém je postaven na nejnovější verzi IS Firon a je tedy plně funkční a spolehlivý.

Líbí se vám rezervační systém, který jsme vyvinuli pro Taxík Maxík? Neváhejte se nám ozvat.

Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či nabídku:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)

 

Webové stránky Fiori
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...