Zbrusu nové webové stránky RNDr. Štefana Novoty, specialisty na problematiku finančního plánování a spoření s využitím všech dostupných daňových úlev a pobídek.

 
Spoření

Spoření na důchod

Nové webové stránky

Webové stránky pana Novoty byly budovány od úplného základu. První fází bylo zjišťování potřeb a představ klienta, pečlivý výběr domény a několik grafických návrhů. Následně jsme realizovali web, který si klient po zaškolení sám pečlivě naplnil. Naše spolupráce však spuštěním webu nekončí a bude pokračovat druhou fází, tedy marketingovou podporou prostřednictvím PPC.

 
 
 
 
 
>

Automatická kalkulačka

Specialitkou na míru vytvořenou pro web sporeniduchod.cz  je automatická kalkulačka, na které si můžete vypočítat své možnosti spoření na důchod (sporeniduchod.cz/kalkulacka). Dalším požadavkem kódovaným na míru byly rozklikávací texty v modulu aktualit. Texty ve článcích ,,Proč spořit” mají různé úrovně a opticky tak nejsou články příliš dlouhé (detail článku zde). Webové stránky jsou plně responzivní a tedy shlédnutelné na většině mobilních zařízeních.

 
Spoření

Chcete i vy nové stránky?

Přemýšlíte o nových webových stránkách? Ať už se jedná o modernizaci nebo a zcela nové webovky, neváhejte nás kontaktovat na 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz

 
Spoření
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...