Skupina Compag poskytuje kompletní řešení v oblasti komunálních služeb pro soukromý a veřejný sektor. Poskytované služby skupiny Compag jsou odpadové hospodářství, skládky, péče o zeleň, dopravní služby, veřejné osvětlení, kompostárna a správa a údržba komunikací. Skupina Compag působí zejména v severních a středních Čechách.

 
Compag

Modernizace webu  skupiny COMPAG

Nový web pro skupinu Compag

Webové stránky prošly modernizací, jak grafického designu, tak i v rámci redakčního systému. Skupina Compag má pod sebou 6 společností. Každá společnost má stránku s aktualitami, referencemi, kariérou a kontakty. Web má svěží a přehledný design korespondující s barvami skupiny Compag. Jste-li zvědaví a chcete vidět více, mrkněte na compag.cz.

 
 
>

Kontakty s telefonním seznamem

Správci webu mají možnost administrovat web jak na frontendu (,,přímo na stránce”), tak i v backendu, kde upravují zejména telefonní seznam. Každá ze 6 společností má svůj samostatný telefonní seznam, který se sdružuje v jeden velký telefonní seznam na stránce Kontakty skupiny Compag. Telefonní seznam obsahuje také vyhledávání pro rychlejší získání požadovaného kontaktu. Zároveň se aktuality ze stránek jednotlivých společností zobrazují na úvodní stránce skupiny Compag a to dle data zveřejnění, tedy od nejnovější po nejstarší..

 
Compag

Responzivní Compag

Samozřejmostí u každého nového webu je responzivní design, nejinak tomu bylo i u webových stránek skupiny Compag. Web je nasazen na poslední verzi našeho redakčního systému Firon. Máte-li zájem modernizovat své webové stránky, ozvěte se nám pro nezávislou nabídku.

Pro bezplatnou konzultaci tedy zavolejte na:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz

 
Compag
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...