SiMyCo Vám pomáhá klientům s aktuální problematikou GDPR a zaměřuje se i na coaching a osobní růst. Nový web představuje kompletní služby firmy, které si můžete do detailu prostudovat a díky přehlednému rozcestníku vždy najdete přesně to, co hledáte. Součástí webu je i sekce reference, kde si můžete pročíst osobní zkušenosti spokojených klientů.

 
Simyco

Decentní a jemné barvy

Vzhledem k tomu, že majitelka SiMyCo je mladá žena, barevné provedení webu je velmi decentní a jemné a koresponduje s osobností paní Simony. Při tvoření webu jsme kladli veliký důraz na přehlednost, jednoduchou orientaci i návodné zpracování ikon a fotografií, které navádí návštěvníky na jimi hledané téma.

 
 
 
 
 
>

Responzivita, základ úspěchu

Samozřejmostí je plná responzivita webu, který si můžete prohlížet na všech typech médií. Editace webu je díky novému redakčnímu systému velmi jednoduchá a intuitivní, což oceníte zejména při vkládání nových aktualit, dodatečných kontaktů či dalších změnách.

 
Simyco

Nechte se inspirovat

Prohlédněte si webové stránky SiMyCo a nechte se inspirovat. Máte zájem o vytvoření webu?

Ozvěte se nám pro bezplatnou konzultaci na 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)

nebo napište na voplakal@uvm.cz.

Simyco
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...