Malebný Hotel U Růže naleznete v samém srdci Slavonic. Zároveň se v blízkém okolí města nachází také penzion Bejčkův Mlýn, který má i svou minizoo. Obě ubytovací zařízení patří stejnému majiteli, a proto mají webové stránky stejný grafický design.

 

Grandion

Originální design

Atypický design webů

Klientovým požadavkem bylo mít web s neobyčejným grafickým designem. Jeho přání bylo vyslyšeno a vznikly tak webové stránky Hotelu U Růže. Projekt se rozšířil ještě o anglickou mutaci webu. A nakonec světlo světa spatřily také webové stránky Penzionu Bejčkův Mlýn, které mají z důvodu zachování uceleného podnikového konceptu stejný grafický design jako stránky Hotelu u Růže.

 

>

 

 

 

 

 

Možnost okamžité rezervace pokoje

Webové stránky obou ubytovacích zařízení mají prohlížeč pokojů s přímou rezervací. Uživatel tak může ze stránky pokoje, o který má zájem, provést závaznou rezervaci bez většího úsilí. Systém umožňuje možnost zobrazení rychlé zprávy na úvodní stránce pro propagaci svých akcí. Uživatel při otevření stránky Hotelu u Růže či Bejčkův Mlýn na první pohled uvidí, jaká akce se zde v nejbližším termínu koná.

 

Webové stránky Fiori

Responzivní design

Oba weby mají plně responzivní design a běží na nejnovější verzi redakčního systému Firon. Uživatelé tak mají možnost shlédnout oba weby na jakýchkoli mobilních zařízeních. Máte i vy zájem o atypický vzhled vašich webových stránek? Nechte se inspirovat ze: hoteluruze.cz 

Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či nabídku:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)

Webové stránky Fiori
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...