Mujpersonal.cz je novým projektem společnosti KODAP, která je jednou z nějvětších sítí účetních a daňových kanceláří v ČR. Projekt poskytuje vzory smluv dle pracovně-právního práva pro majitele, provozovatele a personalisty čerpacích stanic. 


Grandion

smlouvy pro čerpací stanice dostupné z jednoho místa

Unikátní projekt pro potřeby čerpacích stanic

Zákazníkovým požadavkem bylo vytvořit web, kde bude mít personalista možnost nahlédnout nebo si stáhnout smlouvy, týkající se pracovně-právních vztahů mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem. Projekt Můj Personal velkou měrou usnadňuje, leckdy až nadměrnou a obtěžující administrativu. Veškeré smlouvy obsažené na webu se zobrazí jen registrovanému uživateli. Pro neregistrované uživatele je určená sekce Demo, kde naleznou zlomek vzorů smluv, které mujpersonal.cz obsahuje. Malým bonusem pro registrované uživatele je 1 hodina konzultace s právníkem zdarma.

 
>

Web dle zákazníkových požadavků

Webové stránky mají přehlednou správu uživatelů. Aktivace účtu a možnost tak nahlédnout do všech vzorových smluv je po zaplacení poplatku na omezenou dobu. Po vypršení této lhůty se účet klientovi deaktivuje. Ovšem pokud klient opět poplatek zaplatí, účet zůstane aktivní. Modul s aktualitami na mujpersonal.cz se automaticky synchronizuje s aktulitami z webových stránek kodap.cz.

 
Webové stránky Fiori

Účast projektu v prestižní soutěži!

Web běží na nejnovější verzi redakčního systému Lameeq. Dokončení webu proběhlo v řádném termínu a to tak, aby se KODAP s tímto projektem mohl přihlásit do prestižní profesní celooborové soutěže PETROLawards o významné počiny v oboru výroby a distribuce pohonných hmot a čerpacích stanic v České a Slovenské republice, ve které jí přejeme mnoho štěstí!

Webové stránky Fiori
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...