Portál městské části Praha 3 je velmi rozsáhlý web, který poskytuje občanům Prahy 3 veškeré důležité informace od telefonního seznamu úředníků městské části Praha 3 přes usnesení, aktuality a další. Portál Praha 3 slouží jako spojení občanů s úředníky městské části.

 
Nimco

Nový web Prahy 3

Nový redakční systém pro Prahu 3

Požadavkem klienta bylo překlopit starý redakční systém na nový, ale zachovat původní vzhled. To znamená převést veškerá usnesení, videa, aktuality, dokumenty ke stažení, zkrátka všechen obsah původního webu. Tento technicky náročný úkol jsme nejen zvládli, ale ještě jsme zabudovali několik vylepšení. Mrkněte na www.praha3.cz

 

 

 

>

Úpravy šité na míru

Pro kompletní převedení obsahu z původního webu bylo nutné provést synchronizaci práv uživatelů a uživatelských skupin, dále importovat veškerá usnesení zastupitelstva, rady, výborů a komisí městské části (v řádech tisíců dokumentů). Telefonní seznam jsme oblékli do nového kabátu s funkcí vyhledávání podle klíčového slova.

Dále jsme do webu implementovali optimalizovanou aplikaci Elastic Search pro fulltextové vyhledávání na stránkách. Díky Elastic Search uživatel na webu nalezne hledaný obsah i v případě, kdy do vyhledávacího okna napíše překlep. Aplikace dokáže skloňovat výrazy a vyhledat k nim relevantní výsledky, indexuje také formuláře ve formátu PDF.

 
Webové stránky Nimco

Spolehlivý informační systém

Portál Praha 3 je implementován na nejnovější verzi informačního systému Firon. Webové stránky jsou plně responzivní, jsou tedy vhodné pro mobilní zařízení jako jsou tablety a chytré telefony. Líbí se vám naše řešení pro webový portál Praha 3? Neváhejte se na nás obrátit.

Zavolejte nám pro bezplatnou konzultaci či nabídku:

777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel)

 
Webové stránky Nimco
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...