Společnost LICON HEAT s.r.o. byla založena v roce 2004, navazuje na tradici výroby otopných těles po firmě LIKOV. Od roku 2013 je LICON součástí skupiny KORADO, ale má svou výrobu v Liberci. Firma se specializuje na výrobu otopných lavic, výměníků a konvektorů jak podlahových, tak fasádních.

 

Licon

Redesign a upgrade webu

Modernizace webových stránek společnosti LICON HEAT s.r.o. obnášela vystavění zcela nové struktury, grafiky a konečné nasazení na nejnovější redakční systém Firon. Webové stránky obsahují celkem tři jazykové mutace (cz, eng, de). Naleznete zde přehled jednotlivých produktů a zároveň jejich katalogy a ceníky. Mrkněte, jak se nám stránky povedly - licon.cz.

 

 

>

Speciální požadavky a originální videa

Pro výpis produktů byla nakódována specifická šablona. Díky ní je možné pustit si 3D vizualizaci produktu, nahlédnout do tabulky technických údajů a výkonů nebo si stáhnout katalog, či návod na instalaci otopného tělěsa. Dokumenty k jednotlivým produktům, jako jsou např. návody, certifikáty apod. jsou sdruženy do jedné souhrnné sekce Ke stažení, kde si může zákazník vybrat, co potřebuje stáhnout, aniž by musel navštívit jednotlivé produktové stránky.

Pro potřeby webu a prezentaci firmy byla natočena propagační videa, která si můžete prohlédnout na úvodní stránce nebo v sekci kariéra. Web je plně responzivní a tedy shlédnutelný na většině mobilních zařízení.

 

Licon

Vyměňte staré za moderní!

Máte i vy zájem o nové webové stránky? Neváhejte a kontaktujte nás. Poradíme, pomůžeme, zkrátka půjdem s vámi do toho!

Kontaktujte nás na 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz.

 

Licon
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...