Společnost Elmarco působí v oblasti nanovláken. Zákazníkům nabízí stroje na průmyslovou výrobu nanovláken. Průmyslové linky a laboratorní jednotky (nanospidery) vyrábějí nanovlákna pomocí technologie electrospinningu.

Elmarco

Nanotechnologie v novém

Redesign stránek

Stránky společnosti Elmarco prošly celkovým redesignem, jak redakčního systému, tak grafiky. Web je přehledný, svěží a navigace jednoduchá. Uživatel zde nalezne základní informace o nanotechnologiích a laboratorních jednotkách - nanospiderech. Líbí se vám nové webové stránky tak, jako nám? Mrkněte zde: elmarco.com.

 

 

 

>

Grafické menu a zeštíhlená struktura

Původní webové stránky byly příliš obsáhlé. Ve spolupráci s klientem jsme strukturu původního webu značně zredukovali, tím je web pro uživatele přehlednější.  Abychom co nejintuitivněji přiblížili potenciálním zákazníkům produkty a zařízení, zvolili jsme grafické zobrazení podmenu. A proč jsou stránky celé v angličtině a nemají českou mutaci? Právě kvůli převažující zahraniční klientele, která  má o technologii nanovláken stále větší zájem.

 

Elmarco

Líbily by se vám také nové webové stránky?

Pokud máte zájem o redesign webových stránek nebo chcete stránky úplně nové, neváhejte se nám ozvat. Kontaktujte nás na 777 045 932 (Lukáš Voplakal, jednatel) nebo napište na voplakal@uvm.cz.

 

Elmarco
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...