Lékárna Dr Max

Pytloun

Kontrolní listy

Výchozí situace

Klientovi s více než 3500 zaměstnanci a 400 pobočkami chyběl informační systém, který by přehledně a efektivně sbíral informace o jednotlivých pobočkách a umožnil přístup z centrály. Systém sběru dat probíhal prostřednictvím tabulek MS Excel, jejíchž největší slabinou je omezená možnost sdílení a kolaborace v jednom dokumentu.

Stávající řešení netransparentní a velmi nepružně, bylo tedy nutné zajistit řešení, které umožní sběr z mnoha poboček a pohodlné vyhodnocení veškerých získaných dat.

 
>
Webové stránky hotelu Pytloun

Top z DrMaxe

Co se nám povedlo, na co jsme nejvíce pyšní a s čím je klient nejvíce spokojený? Klíčovou funkcí kontrolních listů je uživatelsky spravovaný checklist. Jedná se o velmi silný nástroj s obrovskou flexibilitou, který je zároveň velmi intuitivní a jeho obsluhu zvládne i laik. Výstupem této aplikace jsou přehledné automatické grafy a souhrné sestavy kvantifikovatelných dat a veškerých statistik. Naše řešení je ověřeno na tisících uživatelů a stovkách poboček po celé České Republice.

Webové stránky hotelu Pytloun

Naše řešení

Jak to tedy celé funguje? Veškeré pobočky mají za úkol vyplnit checklist ve vytvořené online aplikaci, kterou spravuje vedoucí provozu a regionální manažeři. Po vyplnění dokumentu musí správnost dat potvrdit vedoucí provozu a následně regionální manažer. Systém takto vyplněné dokumenty a data sbírá a je schopen z nich generovat připravené sestavy, grafy a statistiky a v případě nutnosti vše přehledně exportovat.

Webové stránky hotelu Pytloun

Adaptace

Výchozí situace

Největší lékárna v České Republice je rychle rostoucí společnosti a proto potřebovala systematicky adaptovat novou pobočku. S adaptací se vždy váže zdlouhavý a komplikovaný proces zahrnující zaškolení personálu, přípravu veškeré dokumentace a jiné.

Bylo nutné zohlednit počet poboček, dále bylo potřeba zajistit dodržení nastavených firemních standardů a v neposlední řadě mělo celé nové řešení minimalizovat časy adaptace tak, aby expanze společnosti mohla pokračovat stejným či vyšším tempem bez jakýchkoliv obtíží.  

>
Webové stránky hotelu Pytloun

Top z adaptací

Na tento modul jsme opravdu hrdí. Podařilo se nám vytvořit uživatelsky spravovaný systém procesu adaptace a systém přípravy a vyplnění potřebné dokumentace. Celá aplikace se přizpůsobuje zákazníkovi, nikoliv zákazník aplikaci. 

Aplikaci je možné integrovat do stávajícího ekosystému nebo dodat jako součástí nového informačního systému 

Systém hodnocení SSO, integrace do stávajícího ekosystému Ověřeno na tisících uživatelů a stovkách poboček

Webové stránky hotelu Pytloun
Webové stránky hotelu Pytloun
Webové stránky hotelu Pytloun
Webové stránky hotelu Pytloun

Audity a inventury

>
Informační systém hotelu Pytloun
Informační systém
Informační systém

Helpdesk

Informační systém
Informační systém
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...