Nová intranetová aplikace pro DGS Druckguss Systeme s.r.o. je na světě.  DGS je významným dodavatelem hliníkových a hořčíkových odlitků a dílů pro systémy a prvky lehkých konstrukcí automobilů.

Grandion

INTRANET DGS

Zdokonalený intranet pro zaměstnance DGS

Přáním klienta bylo inovovat a modernizovat stávající intranet. Základní funkčnosti aplikací jsme zachovali a současně je zdokonalili díky aktuálním požadavkům a připomínkám zadavatele. Intranetu jsme dali nový, svěží grafický design, který je zároveň plně responzivní. Nový intranet je uživatelsky přívětivější, technologicky na vyšší úrovni s důrazem na intuitivní a jednoduché ovládání.

 

>

Naplánovat poradu, booknout zasedačku, ... jednoduše a rychle!

Intranet obsahuje aplikace jako plánovač, plán patra, rozvrh porad, interní kontrolní systém IKS, manuály a návody pro zaměstnance na různých pracovních pozicích a další užitečné informace. Zároveň jsme zdokonalili aplikaci pro ukládání hesel kvalitnějším šifrováním. Kód použitý v intranetu byl refaktorován (upgradován) na nejnovější standardy. Tím dostal funkční základ pro budoucí rozšíření.

Webové stránky Fiori

Responzivní aplikace intranetu DGS

Aplikace intranetu běží na nejnovější verzi systému Firon. Intranet má plně responzivní design, uživatel má tedy výhodu přístupu z jakéhokoli mobilního zařízení. V případě zájmu klienta je systém dokonale připraven na rozšíření. Máte i Vy zájem o intranetovou aplikaci?

Zavolejte nám pro konzultaci či nabídku:
602 156 053 (Jakub Urban, senior analytik)


Webové stránky Fiori
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...