Pavel Švestka s.r.o.

Ryze česká soukromá společnost s více než 21letou tradicí zajišťuje komplexní služby svým zákazníkům již od roku 1994. 

Švestka

Webové stránky

Výchozí situace a cíle webu

Základním problémem starého webu byla špatná prezentace nabízených služeb. Starý web navíc dostatečně neodrážel kvalitu, jméno a velikost klienta.

Zadáním tedy bylo vytvoření nového webu, na kterém návštěvník nalezne vše potřebné na dosah ruky. Bylo nutné také nově vytvořit nový způsob prezentace velkého objemu referencí, kterým nebyl na starém webu přikládán takový důraz, což opět snižovalo renomé jinak zkušeného a spolehlivého dodavatele demoličních a dalších služeb.

>
Webové stránky Švestka

přehledná prezentace klíčových informací, služeb a strojů

Oříškem byla prezentace moderní technologie, kterou klient disponuje. Jedná se o téměř 120 strojů ve více než 20 kategoriích! A protože na starém webu nebyl prostor pro jednotlivé stroje, vytvořili jsme přehledný seznam obsahují veškerou techniku klienta. Každý strojvlastní detail s animovanou miniaturou, dále obsahuje informace o výkonu a pohonu a pro technicky zaměřené návštěvníky jsou ke stažení technické diagramy. Perličkou je pás s miniaturami souvisejících strojů, umožňující snadné prohlížení kategorií strojů. 

Webové stránky Švestka

moderní webové řešení od uvm

Na klientovo přání jsme vytvořili nové webové stránky, kde je vše přehledně na jednom místě již od příchodu na web. Na úvodní stránce bylo zachováno původní menu s nejdůležitějšími odkazy a nově bylo přidání speciálního submenu pro nabízené služby. Jako doplněk jsou návštěvníkovi prezentovány vybrané reference, aktuality a v poslední řadě také další komunikační kanály klienta. 

Dodali jsme čistý a moderní design, který je kompletně responzivní, připravený na mobilní telefony, tablety i desktopy. 

Webové stránky Švestka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...