Grafik

Náplň práce:

  • tvorba wireframů a prototypů
  • vytváření grafických návrhů webů, eshopů a informačních systémů

Nesedí Vám přesně tato pozice, ale splňujete některé podmínky? Tak nám napište a něco vymyslíme.

Jste kreativní? Hledáme do našeho superhrdinského UVM týmu nového webdesignermana! Budete se podílet na práci pro klienty z Čech i zahraničí a zaručujeme Vám, že Vaše práce bude vidět. Přidej se do našeho týmu ihned, sídlíme v centru Liberce v krásných industriálních kancelářích s nejlepším kafem široko daleko.

Nebude to zadarmo, aneb superhrdinské požadavky:

  • znalost grafických programu Adobe Creative Cloud (XD, Photoshop, Illustrator...)
  • znalost typografie, grafický design, webdesign, reklamní tvorba
  • flexibilita, kreativní přístup, pečlivost
  • samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • schopnost a ochota rychle se učit nové věci
  • praxe v grafickém studiu nebo reklamní agentuře výhodou, nikoliv nutností

Novému superhrdinovi na pozici designéra nabízíme:

  • práci na zajímavých projektech pro významné klienty z celé ČR i zahraničí
  • časovou flexibilitu (pracovní doba dle vašeho rozvrhu - možnost práce při studiu)
  • potřebné zázemí práci v mladé, dynamické firmě v rychle rostoucím odvětví
  • možnost pracovního růstu
  • za tvrdou práci zajímavé ohodnocení

Místo a čas:

  • nástup: ihned
  • místo práce: Liberec, Mrštíkova 399/2b, industriální areál Werk
  • pracovní doba: dle dohody, minimálně 20 hodin týdně

V případě Vašeho zájmu o práci v UVM nám prosím zašlete své portfólio dosavadních prací, stručný motivační dopis a Vaše CV. Následně Vás pozveme na kafe a domluvíme detaily možné spolupráce.

Kontakt: Lukáš Voplakal / voplakal@uvm.cz / 777 045 932

V případě Vašeho zájmu o práci v UVM interactive, s. r. o. nám zašlete Váš stručný motivační dopis, profesní životopis a v ideálním případě ukázky realizovaných aplikací . Na jeho základě Vás vyzveme k pohovoru.

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Další informace

Zpracovávám...