Web pro hotely a penziony

  • Pytloun
  • drevarska
  • imperial
  • liberec-ubytovani
  • svachovka

Moderní web pro Váš penzion, chalupu či hotel

Moderní a přehledný webdesign

Vytváříme hotelové weby více než 10 let

Plánujete nový hotelový web a nevíte, kde začít? Máme za sebou 12 let zkušeností, během kterých vytvořili řadu velmi úspěšných hotelových webů. Pro mnohé jsme provedli modernizaci, tzv. redesign stávajícího webu. Zpřehlednili jsme samotný obsah, navrhli nové funknční prvky a snažili se web přizpůsobit moderním potřebám potencionálních klientů. Webové stránky připravujeme pro sítě hotelů, ale i pro malé penziony či apartmány. 

Jak jsme vytvářeli nový hotelový web a zvýšili návštěvnosti o 100%? Případová studie: Grand Hotel Imperial (Hotely Pytloun)

Více informací
Mobilní stránky - responsive

Víme, co zaujme Vaše hosty

Díky analytickým nástrojům, uživatelskému testování, heatmapám přesně víme, jaké informace zákazníci na hotelových webech hledají a v jaké formě je třeba jim je předat. Úpravy a modernizaci stránek vždy provádíme na základě měření a získané zpětné vazby. Provedené změny opět změříme a vyhodnotíme jejich úspěšnost. Pro naše zákazníky zajišťujeme tolik potřebný kontinuální a komplexní servis tak, aby oni měli dostatek času věnovat se svému hotelu či penzionu. 

Více informací
Orientace cílové skupiny

Zvyšujeme počty online objednávek

Všechny změny a vylepšení hotelových webů směřují k lepšímu uživatelskému zážitku, dobrého pocitu z nabízených služeb. Ten je klíčový k rozhodnutí každého návštěvníka k rezervaci ubytování. Často rozhodují drobnosti, které počty objednávek zvyšují o desítky procent. Využijte našich zkušeností a neobjevujte dávno objevené. Ušetříme Vám čas i peníze.

Více informací
Redakční systém Firon

Internetový marketing, SEO

Online marketing je nezbytnou součástí úspěšného hotelu či penzionu. Známe mnoho cest, jak přivést návštěvníky na Váš web. Vždy využíváme nejoptimálnější mix těchto služeb pro konkrétní hotel. Měříme konverzní poměr jednotlivých zdrojů návštěvnosti a dle toho optimalizujeme náklady na reklamní kampaně. Weby optimalizujeme dle posledních trendů. SEO je stále jedním z klíčových nástrojů online marketing. 

Více informací
Orientace cílové skupiny

Vytváříme mobilní a responsivní weby

Mobilní a tablet verze webových stránek začínají hrát klíčovou roli, jelikož již téměř 50% uživatelů vyhledává informace prostřednictvím mobilního zařízení. Právě responsivní web je ideální volbou pro tyto návštěvníky. Responsivita hotelových stránek zajistí, že návštěvník dostane všechny důležité informace přehledně, jasně a s výzvou k akci -> k rezervaci ubytování.

Více informací
Redakční systém Firon

Redakční systém

Moderní redakční systém je základem každého webu. Veškeré webové prezentace, ale i rozsáhle online portály realizované v naší společnosti pohání vlastní redakční systém Firon CMS. Jednoduchá správa a možnosti rozšíření jsou klíčové i pro hotelové prezentace. Na těchto videích můžete vidět, jak snadná je práce s naším redakčním systémem: http://bit.ly/29Nx7Ea

Více informací

Kontaktujte nás, rádi i pro Váš hotel či penzion připravíme webové stránky, které Vám přivedou nové hosty!

Informace o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji.

Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...