Úvod > Reference > Korejský červený ženšen

Korejský červený ženšen

« Předchozí   |   Zpět na seznam   |   Další »

Korejský červený ženšen

Zakázka zahrnuje:

http://www.cervenyzensen.cz

Webové stránky inspirované zemí původu červeného ženšenu, tedy Jižní Koreí. Cílem tohoto projektu bylo vytvořit nejpůsobivější webové stránky pro prezentaci této ušlechtilé rostiny v ČR. Využili jsme řady moderních technik v kombinaci s čistou a přehlednou grafikou. 

Pro klienta realizujeme také správu PPC kampaní, internetový marketing a pravidelné poradenství. 

 

Co že je to červený ženšen?

Ženšen byl pravděpodobně objeven v horách severní Číny před přibližně 5000 lety. Nejdříve byl používán jako potravina, před cca 3000 lety jej začali používat k medicínským účelům. Kanon staré čínské medicíny o ženšenu uvádí, že “posiluje duši, rozzařuje oči, otvíra srdce, vyhání ďábla, přispívá k porozumění, a pokud je užíván dlouhodobě, posiluje tělo a prodlužuje život”. V této souvislosti bylo rovněž vždy připomínáno, že tvar kořene ženšenu připomíná lidské tělo. Činští císaři byli ochotni ženšen vyvažovat zlatem, a proto obchod z ženšenem kvetl od pradávna. Již tehdy byl nejvíce hodnocen korejský červený ženšen a první zmínky o obchodu s ženšenem mezi Koreou a Čínou pocházejí ze 3. století n.l. Postupně byl ženšen itenzivním sběrem z přírody takřka vymýcen. Proto už v 15. století začali v Koreji poprvé pěstovat ženšen na farmách. Na tuto nepřerušenou tradici navazuje též náš ženšen.

Více informací na webu o červeném ženšenu (__).

 

Vybrané reference
Portál Libereckého kraje

Portál Libereckého kraje

Miconex

Miconex

Hotely Pytloun v novém

Hotely Pytloun v novém

Módní blog

Módní blog

Mám zájem o podobné řešení

Nejbožejší firma | Redakční systém Firon CMS | Mapa stránek | Výměna odkazů | Přihlásit se © Copyright UVM interactive, s.r.o. 2008 - 2011

Zpracovávám...